DO SIEGO ROKU:)
29 grudnia, 2017
26 FINAŁ WOŚP JUŻ W NIEDZIELĘ
12 stycznia, 2018

Już 9 stycznia Radio Bogoria skończy 20 lat! Co prawda wolimy spoglądać w przyszłość niż oglądać się za siebie, ale nie da się ukryć, że już trochę czasu z Wami jesteśmy. Będzie się więc działo na naszej antenie.  Do Mocy Hitów już się przyzwyczailiście, ale tym razem dołączy też Moc Wywiadów, z których dowiecie się sporo o naszej historii.  Nie zabraknie także tego co tygrysy lubią najbardziej, czyli Mocy Nagród!

DSCN3031 (Kopiowanie)

Na nagrody, które Wam rozdamy  już czekamy, ale niektóre przyjadą do nas dopiero w dniu urodzin bo muszą byś świeżutkie:) Nie zabraknie więc jak łatwo się domyślić słodkości z okazjonalnymi zdobieniami przygotowanymi przez nasze zaprzyjaźnione cukiernie. Torcik z logiem Radia Bogoria z pewnością zasmakuje naszym słuchaczom.  Słuchajcie nas uważnie i wygrywajcie te pyszności.

Przygotowaliśmy także chyba z pół tony nowych gadżetów naszej stacji, które z wzmożoną siłą będziemy rozdawać 9 stycznia:)  Będą nowe parasolki, magnesy na lodówki, długopisy, czy ulubione przez Was kubki:)

DSCN3014 (Kopiowanie)

DSCN3012 (Kopiowanie)

DSCN2944

Podobno nie ważne, czy kawa , czy herbata. Z kubka Radia Bogoria wszystko smakuje wyśmienicie.

Pamiętajcie już 9 stycznia nasza 20-tka! Słuchajcie  i wygrywajcie! Czeka na Was  Moc Nagród i  Moc Gadżetów! Bądźcie z nami oczywiście nie tylko 9 stycznia, bo w tym roku nie raz Was jeszcze zaskoczymy. Do usłyszenia na 94,5 FM

Redakcja Radia Bogoria