MOC NAGRÓD NA URODZINY RADIA BOGORIA
2 stycznia, 2018
ZAGRALIŚMY KOLEJNY RAZ DLA WOŚP
17 stycznia, 2018

Na antenie Radia Bogoria jak zwykle nie zabraknie specjalnego programu w którym Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała pierwsze skrzypce:) Nasza stacja od kilkunastu lat wspiera zbiórki na rzecz poprawy zdrowia i ratowania życia najmłodszych.  Bądźcie z nami i Wy. Zaczynamy w niedzielę o 14-tej!

529-ock6oQ34m2i5yXsf

W programie nie zabraknie relacji ze sztabów, informacji o zbiórce, ciekawych gości w naszym studiu oraz oczywiście bardzo fajnych licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania min:

Oryginalna koszulka Grzegorza Krychowiaka z  potwierdzeniem autentyczności, którą przekazał nam Polski Związek Piłki Nożnej.

DSCN3047 (Kopiowanie)

DSCN3049 (Kopiowanie)

Dla miłośników grillowania i wcinania wszelkiej maści mięsiwa ponownie na antenie wylicytujemy potężne zestawy sosów od firmy Fanex

DSCN3061 (Kopiowanie)

…a jak już porządnie pojemy, to nie ma to jak odpocząć z dobrą książką w dłoni:) Zestawy wybornej literatury będą również do wylicytowania na naszej antenie. O dobrą literaturę zadbała Biblioteka Publiczna w Grodzisku Mazowieckim.

DSCN3063 (Kopiowanie)

Dołożymy do tego jeszcze lot wiatrakowcem, który ufundowali strażacy z OSP w Baranowie i inne ciekawe rzeczy.

Musicie z nami być na 94,5 Fm. Pomagajmy dzieciakom jak możemy! Pamiętajcie, że specjalny program podczas Finału WOŚP na antenie Radia Bogoria rozpocznie się o 14-tej. SIEMA!

(ts)