MIKOŁAJKI W RADIU BOGORIA
7 grudnia, 2018
ŻEGNAJ JURKU
17 grudnia, 2018

Nasz Lokalny Powerplay ma już ponad  rok! Format, który wprowadziliśmy aby promować młode obiecujące zespoły z Zachodniego Mazowsza cieszy się na prawdę dużym powodzeniem. Chętnych zespołów z okolic aby zaprezentować się na antenie Radia Bogoria nie brakuje.  

Codziennie od poniedziałku do piątku o 19.30 i 20.30 możecie usłyszeć utwory młodych(i nie tylko) artystów  z naszego regionu.  Prezentacja opatrzona jest także krótką biografią wykonawcy. Zespół ma dwa tygodnie na zaprezentowanie swoich numerów. Jeśli nadarza się okazja publikujemy również wywiad. Nie zamykamy się na konkretne gatunki, bo chcemy wspierać wartościowe kapele z różnych rejonów muzycznej mapy. Na Zachodnim Mazowszu jak widać jest sporo fajnych wykonawców, którzy tylko czekają na swoją szansę zaistnienia szerzej.

Na naszej antenie gościliśmy już min:

T.T. BAND

Run The River

Kuba Jurzyk

Swear the Empress

Załoga Janka Kosa

SPEAR

 

…i wiele wiele innych. Co ciekawe w cyklu Nasz Lokalny Power Play  wziął udział także legendarny już w kręgach szeroko pojętego Rocka, warszawski  zespół Hetman! POZDRAWIAMY.

UWAGA! A jeśli Wy macie kapelę i uważacie, że gracie na tyle dobrze, że można to puścić w radiu? Nie krępujcie się i przynieście demo do Radia Bogoria.! Chętnie wsłuchamy się w Waszą twórczość:) POWODZENIA. (ts)