ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
24 grudnia, 2018
27 FINAŁ WOŚP NA ANTENIE RADIA BOGORIA
11 stycznia, 2019

Dużo się działo w Radiu Bogoria w 2018 roku:)  Przede wszystkim obchodziliśmy 20 lecie działalności! Dzięki temu mogliśmy podsumować ten czas i wyznaczyć nowe cele na kolejne lata. Stale się rozwijamy i chcemy być jak najbliżej Was, czyli naszych słuchaczy. Zobaczcie co robiliśmy w ubiegłym już roku.

Wystartowaliśmy z kopyta z kampanią billboardową, która jak wieść niesie podobała się praktycznie wszystkim. W kilkunastu miejscach Grodziska i okolic zawisły ciekawe dynamiczne grafiki. Zmiana wizerunku i utrwalenie potem dobrej dynamicznej marki, to efekt, który dzięki temu osiągneliśmy.

Podczas całego roku zrobiliśmy  11  transmisji  zewnętrzych z różnych miejc zachodniego mazowsza. Nasze “wyjście do ludzi” bardzo Wam przypadło do gustu. Chętnie z nami rozmawiacie, dzielicie się obserwacjami i obdarzacie uśmiechem. Dziękujemy!

Podczas jednej z takich imprez “Grodziskich  Wianków”, świętowaliśmy nasze 20 to lecie. Był tort na 1000 porcji i podziękowania od władz Grodziska, Powiatu Grodziskiego, zaprzyjaźnionych samorządów i instytucji. Radio Bogoria otrzymało również od Marszałka Województwa Mazowieckiego medal PRO MAZOVIA, ” za wybitne zasługi i całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego”

W ubiegłym roku również rozpoczęliśmy współpracę z Gminą Nadarzyn i z powodzeniem, stale wykorzystujemy nadarzyńske studio radiowe do bezpośredniej emisji audycji.

Nie boimy się trudnych  spraw i interwencji. Obok tematów 400 KV czy Centralnego portu Lotniczego poruszaliśmy także min. trudny temat  Sextingu wśród młodzieży z okolicznych  szkół. Przygotowaliśmy szereg audycji i spotów  na ten temat.

Staramy się cały czas trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o propozycje muzyczne, wspieramy lokalnych artystów oraz dbamy o dobrej jakości publicystykę i wiadomości z regionu.

Nie samymi dobrymi informacjami jednak człowiek żyje. Pod koniec roku pożegnaliśmy naszego Redakcyjnego Kolegę, Jurka Fijałkowskiego, który przez wiele lat był filarem naszej publicystyki. Jurek, był niezwykle inteligentnym i błyskotkiwym człowiekiem. Choć czasem trudny, to znajomość z nim była dla każdego z nas zaszczytem.

Rok 2019 to dla nas nowe wyzwania! Mamy nadzięję, że będziecie z nami! Do usłyszenia i zobaczenia 🙂