NASZE STUDIO NA DNIU KOBIECOŚCI
5 marca, 2018
NA DWORZE MRÓZ, A W SERCACH OGIEŃ!
19 marca, 2018

Zespół Run The River był  lokalnym powerplayem na 94,5 FM przez ostatnie 2 tygodnie. Mamy nadzieję, że te trzy znakomite utwory zapadły Wam trochę w pamięć, a zespół zyskał kilku nowych fanów:) Na naszej antenie emitowaliśmy także wywiad z całą czwórką sympatycznych muzyków. Nie każdy miał możliwość posłuchać i teraz własnie  będziecie mogli nadrobić zaległości:) Oprócz tego  prezentujemy garść informacji o zespole. Wspieramy wartościowych artystów!

Posłuchajcie : WYWIAD Z RUN THE RIVER

Sami o sobie piszą:

Run The River to zespół wychowany na miłości do muzyki i niezależności w poszukiwaniu swoich inspiracji. Gitarzysta i basista wyrośli na metalowych i punkowych brzmieniach z lat 70, 80 i 90 ubiegłego wieku, ale sięgają też do innych gatunków, zasłuchując się w albumach The Cure, Portishead czy Tori Amos.

Fascynacje perkusisty są czasem niezrozumiałe i wkraczają do rejonów melancholii i ambientu. Sławek przemyca do zespołu smaczki czystego rocka. W jego bębnach i klawiszach słychać ile czasu spędził na słuchaniu Bjork i Soundgarden.

Wokalistka znana jest z mocnej i przesyconej emocjami barwy głosu oraz długich i nieokiełznanych włosów. Monika jest wielką fanką Alice in Chains, Kaliny Jędrusik i Edyty Bartosiewicz. Muzycy tworzą zespół nieprzeciętny, który na pewno zapada w pamięć i na pewno złapiesz się na tym, że go nucisz!

Skład:

Monika Adamska – wokal

Jacek Goc – Gitara basowa

Czesław Szewczyk – gitara

Sławomir Wesołowski – perkusja , klawisze

Wydawnictwa:

Lucky Girl EP

Walk of Shame

Lucky Girl

Crimson Bird

Teksty: Monika Adamska

Muzyka : Jacek Goc, Czesław Szewczuk, Sławomir Wesołowski

Kontakt :

https://www.facebook.com/RunTheRiverMusic/

email: goatz@icloud.com

Polecamy serdecznie:!

TS/PM/Run The River