NAGRODA MARSZAŁKA DLA RADIA BOGORIA
29 czerwca, 2018
NASZE WSIE, NASZĄ DUMĄ …NASZE STUDIO:)
20 sierpnia, 2018

Fajnie, że tu trafiliście:). W nagrodę mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać trzy fajne zestawy gadżetów ufundowanych  przez Gminę Grodzisk Mazowiecki, oraz nasze radiowe kubeczki i magnesy.:) Niektóre z tych gadżetów z pewnością pozwolą Wam lepiej znieść falę upałów. 

Zasady Konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pod postem konkursowym n a facebook’u napisać lub pokazać za pomocą fotki swój sposób na upały. Czekamy na wasze propozycje. jesteśmy mocno ciekawi co wymyślicie i jakie macie sposoby aby  miło spędzić czas także podczas wysokich temperatur. Koniecznie też udostępnijcie publicznie post konkursowy  i go zalajkujcie:)

W skład zestawu wchodzą zegarek z logiem Grodziska.

Okulary przeciwsłoneczne

Nasze radiowe kubasy:)

Dodatkowo pamiątkowe magnesy na lodówkę od Gminy Grodzisk Mazowiecki i Radia Bogoria, notes i granatowa bandana z logiem Grodziska.

Widok z lotu ptaka:)

Pamiętajcie!!! Czekamy na wasze komentarze pod postem na facebooku. Konkurs trwa do wtorku do południa. Najlepsze naszym zdaniem komentarze nagrodzimy. Jeśli wrzucicie również swoją fotkę, będzie to dodatkowym atutem:) Zapraszamy do zabawy:) Na odważnych, którzy pierwsi napiszą swój sposób czeka dodatkowa niespodzianka:)

POWODZENIA!!!

foto(T.Sikorski)