WĘDKARSTWO i EKOLOGIA NA 94,5 FM
Styczeń 24, 2018
OBJAZD RADIA BOGORIA
Marzec 2, 2018

Jubileusz antenowy już za nami. 20 lecie Radia Bogoria uczciliśmy przede wszystkim mając na uwadze naszych słuchaczy. Sprawa była prosta -20 lat w eterze więc 20 tortów dla naszych słuchaczy, do tego też inne nagrody.

Było z mocą słodyczy i z mocą hitów oraz z dużą ilością okolicznościowych wywiadów na naszej antenie z ludźmi, który wspierali naszą stację – niektórzy niemal od samego początku. 9 stycznia w wiadomościach naszych także nie zabrakło wspomnień o początkach radia. Tradycyjnie – był też i tort a w zasadzie dwa torty, no i chwila na spotkanie w wąskim gronie obecnych pracowników i współpracowników stacji.

-Przez cały rok 2018 będą pojawiały się akcenty związane z jubileuszem naszej stacji – mówi redaktor naczelny stacji Marek Karczewski. Jak dodaje – główne obchody zaplanowano pod koniec czerwca na imprezie na Stawach Walczewskiego. Będą też i inne niespodzianki zarówno na antenie jak i na portalach społecznościowych. Radio chce także zaskoczyć swoich słuchaczy nowym, ciekawym projektem realizowanym w przestrzeni miejskiej. Ale na wszystko przyjdzie pora…

-Jubileusz Radia został odnotowany przez lokalne media oraz te branżowe. W miesięczniku ,, Bogoria ” ukazał się okolicznościowy wywiad z naczelnym stacji. Z kolei radionewsleter zamieścił obszerne dossier Marka Karczewskiego i to w doborowym towarzystwie, ponieważ wśród artykułów Marka Niedźwieckiego (Trójka) oraz Kamili Ceran (TOK FM).

Świadczy to o tym, że grodziskie radio ma ugruntowaną markę nie tylko na obszarze lokalnym ale też w całej branży radiowej. Z kolei redaktor programowy, Tomek Sikorski dodaje, że  przez ostatnie 3 lata Radio Bogoria dokonało wręcz historycznego skoku jeśli chodzi o wszelkie obszary działalności. Zmiana loga i zdecydowanie bardziej dynamiczny wizerunek stacji to kierunek w którym chcieliśmy pójść i poszliśmy. Konkretne inwestycje w sprzęt dały również kilka nowych możliwości. Wisienką na torcie było po 10 latach wyjście do ludzi. Od 3 lat towarzyszymy Wam na imprezach z naszym studiem plenerowym.  I w przyszłości z tej drogi na pewno nie zawrócimy:)

Posłuchajcie jednego z wywiadów. Marek Karczewski rozmawia z przewodniczącym Rady Programowej naszej stacji, Andrzejem Siwikiem. kliknij tu

 

fot: M.Masalski