WĘDKARSTWO i EKOLOGIA NA 94,5 FM
24 stycznia, 2018
OBJAZD RADIA BOGORIA
2 marca, 2018

Jubileusz antenowy już za nami. 20 lecie Radia Bogoria uczciliśmy przede wszystkim mając na uwadze naszych słuchaczy. Sprawa była prosta -20 lat w eterze więc 20 tortów dla naszych słuchaczy, do tego też inne nagrody.

Było z mocą słodyczy i z mocą hitów oraz z dużą ilością okolicznościowych wywiadów na naszej antenie z ludźmi, który wspierali naszą stację – niektórzy niemal od samego początku. 9 stycznia w wiadomościach naszych także nie zabrakło wspomnień o początkach radia. Tradycyjnie – był też i tort a w zasadzie dwa torty, no i chwila na spotkanie w wąskim gronie obecnych pracowników i współpracowników stacji.

-Przez cały rok 2018 będą pojawiały się akcenty związane z jubileuszem naszej stacji – mówi redaktor naczelny stacji Marek Karczewski. Jak dodaje – główne obchody zaplanowano pod koniec czerwca na imprezie na Stawach Walczewskiego. Będą też i inne niespodzianki zarówno na antenie jak i na portalach społecznościowych. Radio chce także zaskoczyć swoich słuchaczy nowym, ciekawym projektem realizowanym w przestrzeni miejskiej. Ale na wszystko przyjdzie pora…

-Jubileusz Radia został odnotowany przez lokalne media oraz te branżowe. W miesięczniku ,, Bogoria ” ukazał się okolicznościowy wywiad z naczelnym stacji. Z kolei radionewsleter zamieścił obszerne dossier Marka Karczewskiego i to w doborowym towarzystwie, ponieważ wśród artykułów Marka Niedźwieckiego (Trójka) oraz Kamili Ceran (TOK FM).

Świadczy to o tym, że grodziskie radio ma ugruntowaną markę nie tylko na obszarze lokalnym ale też w całej branży radiowej. Z kolei redaktor programowy, Tomek Sikorski dodaje, że  przez ostatnie 3 lata Radio Bogoria dokonało wręcz historycznego skoku jeśli chodzi o wszelkie obszary działalności. Zmiana loga i zdecydowanie bardziej dynamiczny wizerunek stacji to kierunek w którym chcieliśmy pójść i poszliśmy. Konkretne inwestycje w sprzęt dały również kilka nowych możliwości. Wisienką na torcie było po 10 latach wyjście do ludzi. Od 3 lat towarzyszymy Wam na imprezach z naszym studiem plenerowym.  I w przyszłości z tej drogi na pewno nie zawrócimy:)

Posłuchajcie jednego z wywiadów. Marek Karczewski rozmawia z przewodniczącym Rady Programowej naszej stacji, Andrzejem Siwikiem. kliknij tu

 

fot: M.Masalski