Włodzimierz Szaranowicz u nas
21 kwietnia, 2016
Wyścig Po Rower !!!
9 maja, 2016

Trudno w to uwierzyć, ale RAJD HITÓW w poniedziałek 9 maja będzie miał swoją 1000 odsłonę!!! Od sześciu lat na 94,5 Fm możecie głosować i słuchać kolejnych notowań. W maju 2015 roku nasza lista została wpisana do ramówki 5 razy w tygodniu. Co oznacza, że codziennie od poniedziałku do piątku możecie śledzić losy swoich ulubionych hitów.

RAJD2

                                 Grafika promująca Rajd Hitów jeszcze na starej stronie

 

Co o powstaniu Rajdu Hitów, mówi jego pomysłodawca i twórca koncepcji, Tomek Sikorski;

Lista przebojów musi być dynamiczna, więc musiała się kojarzyć z czymś co odpowiednią dynamik posiada. Pewien czas byłem związany z pismem zajmującym się trendami w tuningu samochodowym, więc ryk silników nie był mi obcy:)  Pomyślałem, że warto spróbować zrobić oprawę właśnie w tym stylu. Pisk opon, ryk silników i sportowe współzawodnictwo doskonale wpisało się w listę przebojów. To prawdziwa pigułka muzyczna, a prowdzący ją prezenter nie ma momentu wytchnienia. Wszystko jest na pełnym gazie! Pamiętam , że pierwsze notowanie poprowadził Andrzej Cichocki i wyznaczył tym samym późniejsze wysokie standardy!

Jak zmieniały się trendy w muzyce i co święciło największe triumfy , o tym Beata Dominiak, która od początku dbała o rzetelny przebieg, zbieranie głosów i podsumowanie konkrtnych notowań.;

 To wielki wyścig największych przebojów, zarówno zagranicznych jak i polskich. I to właśnie utwory naszych polskich wykonawców przez tysiąc notowań rajdu cieszyły się największym powodzeniem w tym wyścigu. Świadczy o tym na przykład wynik absolutnej rekordzistki Ani Wyszkoni, której piosenka “Po to jesteś tu”  gościła w Rajdzie Hitów najdłużej bo aż przez 45 notowań ! Czy komuś uda się pokonać ten wynik ? To zależy tylko od Was i od Waszych głosów. Na Rajd Hitów zapraszamy od poniedziałku do piątku od 18.10.

Kolejnych Notowań Rajdu Hitów możecie słuchać codziennie od poniedziałku do piątku o 18.10.!